Który ekspres do kawy Severin wybrać?

Przelewowy ekspres do kawy Severin, który wybrać?

Jeżeli szukasz dobrego ekspresu do kawy, to z pewnością marka Severin będzie dobrym wyborem. Wspomniany producent w swojej ofercie posiada ekspresy ciśnieniowe do kawy, ekspresy do espresso, przelewowe ekspresy do kawy ze szklanym dzbankiem, przelewowe ekspresy do kawy z termosem, tanie młynki do kawy i dobre spieniacze do mleka. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu z kawą marka Severin oferuje dobre, a zarazem tanie ekspresy do kawy. Który ekspres jednak wybrać? Sprawdź poniższy ranking najczęściej wybieranych ekspresów marki Severin.

Ekspresy przelewowe Severin (z dzbankiem / z termosem)

Dla miłośników kawy filtrowanej marka Severin przygotowała specjalne ekspresy przelewowe ze szklanym dzbankiem i termosem. Każdy z ekspresów parzy kawę podczas tradycyjnego procesu przelewowego, dzięki czemu aromat zaparzonej kawy jest niezwykle intensywny, a przefiltrowana kawa wolna od fusów. Ogromną zaletą ekspresów przelewowych jest ich cena. Najtańsze ekspresy Severin kupimy już za 50 – 100 zł. Dla bardziej wymagających smakoszy kawy również znajdzie się coś ciekawego w ofercie Severin, jak ekspresy przelewowe za 200 – 300 zł. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele modeli ekspresów marki Severin. Który z nich wybrać? Sprawdź poniższy ranking najczęściej wybieranych ekspresów.

Ekspresy ciśnieniowe Severin (kolbowe / automaty do kawy)

W ofercie ekspresów do kawy marki Severin nie zabrakło również zaawansowanych ekspresów ciśnieniowych, w tym kolbowych i automatów do kawy. Każde z tych urządzeń za pomocą jednego przycisku przygotuje pyszną i aromatyczną kawą. Ekspresy automatyczne Severin to urządzenia kompaktowe, które idealnie wpasują się w stylistykę każdej kuchni. Podczas parzenia ziaren ekspres automatycznie dobierze temperaturę wody, dzięki czemu uzyskamy idealnie zaparzoną kawę i espresso. Dodatkowo za pomocą ekspresu ciśnieniowego zaparzymy kawę z ziaren i kawy mielonej. Kolejnym atutem jest wbudowany ceramiczny młynek do kawy z pięciostopniową skalą regulacji grubości mielenia. Dodatkowo ekspresy automatyczne Severin pozwalają na ręczną zmianę ustawień mocy kawy, dzięki temu za każdym razem zaparzymy taką kawę, na jaką mamy właśnie ochotę. Zatem, jaki ekspres ciśnieniowy Severin wybrać? Sprawdź poniższy ranking najczęściej wybieranych modeli.  

Opinie i ranking ekspresów do kawy Severin

Do grona najpopularniejszych ekspresów do kawy Severin możemy zaliczyć ka 5978, kv 8061, ka 5979, ka 5954, ka 4805, ka 4810, ka 4190, kv 8066, kv 8021, kv 8055. Każdy z wymienionych ekspresów cieszy się dobrymi opiniami wśród konsumentów. Jeżeli nie wiesz jaki ekspres Severin kupić, sprawdź powyższy ranking ekspresów ciśnieniowych i przelewowych tego producenta. W zestawieniach znajdziesz również aktualną cenę każdego urządzenia i opinie.

Przydało się? Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *