Który ekspres do kawy Bosch wybrać?

Ekspres do kawy Bosch ciśnieniowy, przelewowy i Tassimo Bosch

Parzenie kawy to sztuka i wie o tym doskonale każdy miłośnik kawy. Przygotowanie wyśmienitego espresso, late macchiato czy klasycznej kawy z mlekiem wymaga nie lada umiejętności. Idealną kawę przygotuje albo barista, albo profesjonalny ekspres ciśnieniowy Bosch. Jeżeli pragniesz przygotowywać nie tylko wyśmienitą kawę, ale także wiele innych napojów, sprawdź serię ekspresów TASSIMO. A dla zwolenników filtrowanej kawy polecamy ekspresy przelewowe Bosch. Niezależnie od tego, jaką kawę pijesz przed zakupem nowego ekspresu dokładnie sprawdź parametry techniczne każdego urządzenia. Zatem jaki ekspres Bosch kupić? Sprawdź poniższe rankingi najczęściej wybieranych modeli.

Ekspresy ciśnieniowe Bosch (ekspresy automatyczne)

Ekspresy ciśnieniowe Bosch z serii Vero wyposażone są w technologię baristy, dzięki czemu każda zaparzona filiżanka kawy jest pełna aromatu i głębi smaku. Dodatkowo na powierzchni kawy wytwarzana jest aromatyczna, a zarazem delikatna kawowa pianka. Za pomocą ekspresów ciśnieniowych Bosch przygotujesz zarówno wyśmienite i mocne espresso jak i delikatne i mleczne cappuccino czy late macchiato.  Ekspresy ciśnieniowe Bosch działają w pełni automatycznie, co oznacza że każda z wybranych kaw przygotowywana jest za pomocą jednego przycisku.

Automat do kawy w automatyczny sposób dobierze idealną temperaturę parzenia do wybranego typu napoju. Dodatkowo za pomocą wbudowanego młynka zmieli odpowiednią ilość ziaren. Każdy z ekspresów posiada wbudowaną funkcję łatwego i szybkiego czyszczenia w celu zachowania higieny po każdym użyciu. Część modeli wyposażonych jest w specjalne dysze do spieniania mleka (spieniacze). Najpopularniejsze modele ekspresów ciśnieniowych Bosch to VeroCafe, VeroAroma i VeroSelection. Który ekspres do kawy Bosch wybrać? Sprawdź poniższy ranking najczęściej wybieranych modeli.

Automaty do gorących napojów TASSIMO

Dla miłośników gorących napojów Bosch przygotował specjalne automaty do gorących napojów TASSIMO. Za pomocą tego małego urządzenia przygotujesz 40 różnych pysznych napojów z kapsułek. Uwielbiasz latte macchiato, cappuccino, a może gorącą czekoladę? Automat TASSIMO przygotuje je w mgnieniu oka. Aby przygotować jeden z 40 pysznych napojów należy zaaplikować kapsułkę z wybranym napojem, a następnie wcisnąć przycisk. Każdy automat TASSIMO dopasowuje ciśnienie i temperaturę wody do zaaplikowane kapsułki. W jaki sposób? Poprzez system inteligentnego sczytywania kodów kreskowych na kapsułkach. Obecnie na rynku dostępne są następujące typy ekspresów TASSIMO: Tassimo Suny, Tassimo Vivy, Tassimo Joy i Tassimo Charmy. Który automat do napojów wybrać? Sprawdź poniższy ranking najczęściej wybieranych modeli.

Ekspresy przelewowe Bosch

Specjalnie dla miłośników filtrowanej kawy Bosch opracował innowacyjne ekspresy przelewowe, dzięki którym każda filiżanka czarnego naparu jest pełna aromatu. Każdy z ekspresów przelewowych Bosch wyposażonych jest w inteligentną technologię oraz szereg zaawansowanych funkcji. Ogromną zaletą ekspresów Bosch jest system DualHeating, czyli dwuczęściowe podgrzewanie i ocieplanie, dzięki czemu kawa parzona jest w idealnej temperaturze, a po zaparzeniu nie wystyga. Szukasz idealnej kawy filtrowanej? Wybierz nowoczesny ekspres przelewowy Bosch. Dzięki łatwemu w demontażu, napełnianie zbiornika na wodę jest niezwykle proste. Dodatkowo ekspresy przelewowe Bosch wyposażone są w automatyczny system odkamieniania. Który ekspres przelewowy Bosch wybrać? Sprawdź poniższy ranking najczęściej wybieranych modeli.  

Ekspresy do zabudowy Bosch

Automatyczne ekspresy ciśnieniowe do zabudowy Bosch idealnie sprawdzą się w nowoczesnych kuchniach przygotowanych pod zabudowę sprzętu AGD. Każdy z ekspresów do zabudowy marki Bosch wykonany jest z najwyższej jakości materiałów, a ich design perfekcyjnie wpasuje się w każdy typ zabudowy. Dzięki systemowi Intelligent Heater inside ekspres idealnie dobiera temperaturę wody do wybranego typu kawy. Dodatkowo jednocześnie przygotujesz nawet dwie filiżanki ulubionej mlecznej kawy, a wszystko to za jednym kliknięciem. Który ekspres do zabudowy Bosch wybrać? Sprawdź ranking najczęściej wybieranych modeli.

Ranking ekspresów do kawy Bosch

Do grona najpopularniejszych ekspresów marki Bosch możemy zaliczyć Tassimo Suny, Tassimo Vivy, Tassimo Joy, Tassimo Charmy, VeroSelection 300, VeroSelection 700, VeroAroma 300, VeroAroma 500, VeroCafe, ComfortLine, CompactClass. Każdy z wymienionych ekspresów ciśnieniowych i przelewowych do kawy cieszy się dobrymi opiniami wśród konsumentów. Jeżeli nie wiesz jaki ekspres Bosch kupić, sprawdź powyższe rankingi ekspresów ciśnieniowych, przelewowych i automatów do napojów producenta Bosch. W zestawieniach znajdziesz również aktualną cenę każdego urządzenia i opinie.

Przydało się? Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *