Który ekspres do kawy Clatronic wybrać?

Ekspres do kawy Clatronic

Dobry ekspres przelewowy (także ciśnieniowy) nie musi być drogi. Pionierem w dziedzinie tanich ekspresów do kawy jest Clatronic. Firma udowodniła, że w tak niskiej cenie można zaoferować nawet najbardziej wymagającym smakoszom kawy sprzęt naprawdę wysokiej jakości. Najtańszy ekspres przelewowy Clatronic kupimy już za ok 30 – 50 zł. Oczywiście producent w swojej ofercie posiada również ekspresy z wyższej półki w cenie 100 – 200 zł. Każdy z ekspresów z filtrem Clatronic parzy wyśmienitą i aromatyczną kawę. Warto dodać, że ekspresy przelewowe z filtrem nylonowym nie posiadają wbudowanego młynka do kawy ani spieniacza do mleka. W zamian za to są tanie i bezawaryjnie parzą kawę przez wiele lat.

Przed zakupem urządzenia należy dokładnie zapoznać się ze specyfikacją techniczną, bowiem każdy ekspres przelewowy z filtrem powinniśmy dobierać indywidualnie do naszych potrzeb. Jeżeli jednak zastanawiasz się jaki ekspres przelewowy Clatronic kupić, sprawdź poniższy ranking najczęściej wybieranych i tanich modeli.

Ekspresy ciśnieniowe Clatronic

W ofercie Clatronic nie ma zbyt wielu ekspresów ciśnieniowych, lecz każdy z nich wyposażony jest w szereg praktycznych i funkcjonalnych opcji. Za pomocą ekspresu ciśnieniowego Clatronic przygotujemy nie tylko pyszną tradycyjną czarną kawę, ale także mocne aromatyczne espresso i delikatne cappuccino. Wszystko to dzięki wbudowanej dyszy parowej do spieniania mleka i podawania gorącej wody. Tani ekspres ciśnieniowy nie musi być pozbawiony praktycznych dodatków, co po raz kolejny udowodniła firma Clatronic. Kombinowane ekspresy do kawy wyposażone są bowiem w podstawkę do podgrzewania filiżanki i praktyczne lampki kontrolne pracy urządzenia. Do każdego standardowo w zestawie dołączona jest instrukcja obsługi. Który ekspres ciśnieniowy Clatronic kupić? Sprawdź poniższy ranking najczęściej kupowanych modeli.

Ranking ekspresów do kawy Clatronic

Każdy z wymienionych powyżej ekspresów przelewowych i kombinowanych cieszy się dobrymi opiniami wśród konsumentów. Najczęściej wybieranymi modelami są Clatronic ES 3584, Clatronic ES 2970, Clatronic KAV 3185, Clatronic KA 3356. Jeżeli nie wiesz jaki ekspres Clatronic kupić, sprawdź powyższe rankingi ekspresów przelewowych i kombinowanych najczęściej wybieranych przez konsumentów. W zestawieniach znajdziesz również aktualną cenę każdego urządzenia i opinie.

Przydało się? Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *