Który ekspres do kawy Saeco wybrać?

Który ekspres do kawy Saeco wybrać?
3.6 (71.43%) 7 głos[ów]

Ekspres do kawy Saeco – ciśnieniowy i kolbowy

Ekspresy do kawy Saeco cieszą się ogromną popularnością i uznaniem wśród smakoszy kawy. Wieloletnie doświadczenie baristów Saeco pozwoliło na stworzenie profesjonalnych ekspresów do kawy zarówno do domu, biur jak i małej gastronomii. Wśród ekspresów do kawy Saeco możemy wyróżnić automatyczne ekspresy ciśnieniowe i kolbowe ekspresy. Jeżeli szukasz dobrego ekspresu do kawy, sprawdź te marki Saeco.

Ekspresy automatyczne Saeco

Ekspresy ciśnieniowe Saeco parzą pyszną i aromatyczną kawę, a w dodatku są bardzo łatwe w obsłudze. Ogromną zaletą ekspresów automatycznych Saeco jest również łatwość utrzymania urządzenia w czystości oraz łatwość jego konserwacji. Ulubioną kawę zarówno w domu jak i pracy przygotujesz za pomocą jednego przycisku, a zaparzony napar będzie pełen aromatu. Wbudowany młynek automatycznie zmieli odpowiednią ilość kawy, a spieniacz do mleka zamieni czarny napar w lekką mleczną kawę. Przed zakupem ekspresu automatycznego należy zapoznać się z parametrami technicznymi każdego urządzenia. Jaki ekspres ciśnieniowy Saeco wybrać? Sprawdź ranking najczęściej wybieranych modeli.

Ekspresy kolbowe Saeco

Ekspresy kolbowe najczęściej używane są w lokalach gastronomicznych jak kawiarnie, bary i restauracje. Ekspresy kolbowe nie tylko cieszą się wysoką wydajnością, ale także niepowtarzalnym designem, który podkreśli wygląd nie jednej kawiarni czy restauracji. Ogromną zaletą ekspresów kolbowych jest możliwość przygotowywania różnych rodzajów kaw, herbat a nawet czekolady. Przed zakupem ekspresu kolbowego należy zapoznać się z parametrami technicznymi każdego urządzenia. Jaki ekspres kolbowy Saeco wybrać? Sprawdź ranking najczęściej wybieranych modeli.

Podsumowanie – Jaki ekspres do kawy Saeco kupić? Ranking 2019 / 2020

Do grona najpopularniejszych ekspresów Saeco możemy zaliczyć: Saeco PicoBaristo, Saeco Incanto, Saeco Aulika, Saeco NextAge, Saeco Idea, Saeco Liryka, Saeco Phedra, Saeco Royal, Saeco Intelia, Saeco Nextstage, Saeco Exprelia, Saeco Aroma. Każdy z wymienionych ekspresów ciśnieniowych i kolbowych cieszy się dobrymi opiniami wśród konsumentów. Jeżeli nie wiesz jaki ekspres Saeco kupić, sprawdź powyższe rankingi ekspresów ciśnieniowych i kolbowych tego producenta. W zestawieniach znajdziesz również aktualną cenę każdego urządzenia i opinie.

5 opinii o “Który ekspres do kawy Saeco wybrać?

 • 26 lutego 2017 at 11:07
  Permalink

  Saeco to najlepsza marka ekspresów na rynku. Jeżeli szuka ktoś dobrego ekspresu do kawy, to tylko Saeco.

  Reply
  • 4 marca 2017 at 16:28
   Permalink

   Masz racje! Mam od jakiś 2-3 lat jestem użytkownikiem ekspresu do kawy Saeco i jestem bardzo zadowolony ze sprzętu. Kawa jest pyszna, czyszczenie też nie jest trudne, koszty utrzymania również. Polecam każdemu z całego serca ekspres do kawy Saeco!

   Reply
  • 12 maja 2017 at 17:52
   Permalink

   masz racje dobra kawa jest z ekspresów saeco

   Reply
   • 4 lipca 2017 at 07:19
    Permalink

    Myśle, że ekspres to 50% jakości, liczy się również kawa jaką wsypiesz, ale masz rację, piłam kilka razy kawę z ekspresów Saeco i nie była ona zła

    Reply
 • 24 września 2017 at 12:26
  Permalink

  Kupiłem ekspres kolbowy 10 lat temu i nadal działa i niechce się zepsuć, choć chciałbym już kupić coś nowego

  Reply

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *