Jaki ekspres do zabudowy kupić?

Jaki ekspres do zabudowy kupić?
3.4 (68.33%) 24 głos[ów]

Ranking ekspresów do zabudowy

Ekspres do zabudowy Siemens CT636LES1
Ekspres do zabudowy Siemens CT636LES1

Ekspres do zabudowy to najlepsze rozwiązanie dla tych, który oprócz pysznej i aromatycznej kawy cenią sobie elegancję i design. Do największych zalet ekspresów do zabudowy należy ich trwałość i odporność na wszelkie uszkodzenia. Dodatkowo dzięki urządzeniom do zabudowy możemy oszczędzić miejsce w kuchni, którego często brakuje. Ekspres do zabudowy najczęściej montuje się w szafce kuchennej, co idealnie komponuje się z resztą wyposażenia pomieszczenia. Warto również dodać, że ekspres do zabudowy posiada specjalnie zaprojektowane podłączenie do ujęcia wody. Na rynku dostępnych jest wiele urządzeń różnych producentów. Jaki ekspres do zabudowy kupić? Odpowiedź na to pytanie oraz ranking ekspresów znajdziesz poniżej.

Kupując ekspres do zabudowy należy dokładnie przemyśleć, ile kawy dziennie będziemy przygotowywać. Jeżeli zależny nam na parzeniu dwóch filiżanek kawy jednocześnie, to powinniśmy wybrać większy ekspres do kawy do zabudowy sięgający szerokością nawet do 60 cm. Ekspresy do zabudowy wbrew pozorom bardzo łatwo zachować w czystości, bowiem każdy element podatny na zabrudzenia można w szybki sposób zdemontować. 

Kupując dobry ekspres do zabudowy możemy oczekiwać, że wyposażony on będzie w cyfrowy wyświetlacz oraz zaawansowany panel sterujący. Dodatkowe funkcje jakie możemy spotkać w dobrych ekspresach do zabudowy to młynek do kawy, regulacja mocy kawy, funkcja automatycznego odkamieniania i filtr wody. Cena ekspresów do zabudowy zależy od wybranego modelu, producenta oraz szeregu funkcji. Dobry ekspres do zabudowy można kupić już od 1000 zł.

Jakość kawy jaką otrzymamy z ekspresu do zabudowy jest taka sama jak z dobrego ekspresu ciśnieniowego. Oba typy urządzeń zapewniają pyszną i aromatyczną kawę. Dla tych, którzy lubią kawę z mlekiem również coś się znajdzie. Z dostępnych na rynku urządzeń możemy wybrać ekspres do zabudowy z pojemnikiem na mleko oraz taki z funkcją spieniania mleka.

Podsumowanie – Jaki ekspres do kawy do zabudowy kupić? Ranking 2019 / 2020

Do grona najpopularniejszych producentów ekspresów do zabudowy możemy zaliczyć Whirlpool, Siemens, Teka, Bosch, Electrolux, AEG, Hotpoint, Smeg, Gorenje, Filgor Milano, DeDietrich, Miele, Foster, Gaggenau. Każdy ze wspomnianych producentów oferuje dobre i profesjonalne ekspresy do zabudowy. Zobacz powyższy ranking ekspresów do zabudowy, który pozwoli Ci podjąć decyzję jaki ekspres do zaudowy wybrać. W zestawieniu znajdziesz również aktualną cenę każdego urządzenia i opinie.

1 opinia o “Jaki ekspres do zabudowy kupić?

  • 15 sierpnia 2017 at 14:17
    Permalink

    Zainwestowałem w ekspres do zabudowy Bosch CTL636ES1 OneTouch o ciśnieniu 19 bar, wyposażony dodatkowo w zbiornik na mleko. Jestem mega zadowolony z zakupu, szczerze mogę polecić wszystkim smakoszom kawy. Dobra cena i super jakość. W mojej opinii jest to najlepszy ekspres do zabudowy jaki kiedykolwiek powstał.

    Reply

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *