Który ekspres do kawy Krups wybrać?

Który ekspres do kawy Krups wybrać?
3.9 (78.33%) 12 głos[ów]

Ekspres ciśnieniowy Krups – opinie i cena

Uwielbiasz pyszną i aromatyczną kawę? Nie wyobrażasz sobie poranku bez filiżanki czarnego naparu? A może jesteś smakoszem kawy z kapsułek? Jeżeli na którekolwiek pytanie odpowiedziałeś/aś tak, to znaczy że ekspres do kawy Krups będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. W ofercie ekspresów do kawy Krups znajdziesz ekspresy automatyczne i kolbowe oraz ekspresy kapsułkowe Nespresso i Nescafé Dolce Gusto. Który ekspres do kawy Krups wybrać? Odpowiedź na to pytanie oraz ranking najpopularniejszych modeli znajdziesz poniżej.

Ekspresy ciśnieniowe Krups (ekspresy automatyczne)

Za pomocą ekspresu automatycznego Krups ulubioną kawę przygotujemy za pomocą jednego przycisku. Wysoko zaawansowane technologiczne ekspresy ciśnieniowe sprawdzą się w każdych warunkach, co oznacza że pyszną i aromatyczną kawę przygotujemy zarówno w domu jak i kawiarni, czy restauracji. Dodatkowo urządzenie idealnie sprawdzi się jako ekspres do biura. Ekspresy automatyczne Krups wyposażone są w funkcję podwójnego spieniania mleka, kolorowe ekrany TFT, system automatycznego czyszczenia dysz oraz funkcję automatycznego odkamieniania. Nowe automaty do kawy Krups pozwalają na przygotowanie nawet 17 rodzajów kaw, a wszystko to za pomocą jednego przycisku. Nie wiesz jaki ekspres ciśnieniowy Krups wybrać? Sprawdź poniższy ranking.

Ekspresy kapsułkowe Krups

Ekspresy kapsułkowe Krups z serii Nespresso i Nescafé Dolce Gusto charakteryzują się niepowtarzalnym designem oraz wysoką jakością parzonej kawy. Każdy z automatycznych ekspresów kapsułkowych Krups wygląda niczym dzieło sztuki, dzięki któremu zaparzymy kawę oraz przygotujemy gorącą czekoladę, herbatę, a nawet zimne napoje. Kapsułkowe ekspresy automatyczne obsługują technologię inteligentnych kapsułek, dzięki czemu ciśnienie w ekspresie dopasowywane jest idealnie do wybranego rodzaju kawy. Obecnie na rynku dostępnych jest kilka typów ekspresów kapsułkowych Krups z serii Nescafè Dolce Gusto: MOVENZA, DROP, Genio2, Mini Me, OBLO, Piccolo oraz ekspresów na kapsułki z serii Nespresso: EXPERT, PRODIGIO, Citiz&Milk, Umilk, Inissia, Pixie i Nespresso U. Jaki ekspres na kapsułki Krups kupić? Sprawdź poniższy ranking najczęściej wybieranych modeli.

Podsumowanie – Jaki ekspres ciśnieniowy Krups kupić? Ranking 2019 / 2020

Do grona najpopularniejszych ekspresów Krups z serii Nescafè Dolce Gusto możemy zaliczyć: MOVENZA, DROP, Genio2, Mini Me, OBLO, Piccolo oraz ekspresów na kapsułki z serii Nespresso: EXPERT, PRODIGIO, Citiz&Milk, Umilk, Inissia, Pixie i Nespresso U. Każdy z wymienionych ekspresów ciśnieniowych i kapsułkowych cieszy się dobrymi opiniami wśród konsumentów. Jeżeli nie wiesz jaki ekspres Krups kupić, sprawdź powyższe rankingi ekspresów ciśnieniowych i na kapsułki tego producenta. W zestawieniach znajdziesz również aktualną cenę każdego urządzenia i opinie.

1 opinia o “Który ekspres do kawy Krups wybrać?

  • 9 czerwca 2017 at 21:21
    Permalink

    ekspres do kawy na kapsułki Krups jest tani i dobry, mam już go w domu od kilku lat i nie zawodzi mnie, a kawa cały czas smakuje tak samo, jednak warto pamiętać żeby go od czasu do czasu wyczyścić z kamienia 😉

    Reply

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *