Który ekspres do kawy Jura wybrać?

Jura ekspresy do kawy – opinie i cena

Marka Jura oferuje wysokiej jakości automatyczne ekspresy do kawy, cieszące się dużym uznaniem wśród smakoszy czarnego naparu. Ekspresy do kawy Jura oprócz parzenia wyśmienicie aromatycznej kawy oferują nietuzinkowy design. Ekspresy ciśnieniowe Jura idealnie wpasują się w stylistykę każdej kuchni zarówno tej klasycznej, jak i nowoczesnej. Ekspresy szwajcarskiego producenta wykonane są z aluminium o grubości min. 3 mm, co znacznie wpływa na ich wytrzymałość. Za pomocą ekspresu Jura przygotujemy pyszną małą, mocną kawę ristretto oraz delikatną kawę flat white. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele modeli ekspresów Jura. Przed zakupem pojawia się zatem pytanie, który ekspres do kawy wybrać oraz czy lepiej kupić ekspres ciśnieniowy czy automat do kawy. Odpowiedzi na te pytania oraz ranking najczęściej kupowanych ekspresów Jura znajdziesz poniżej.

Ekspresy ciśnieniowe Jura (ekspresy automatyczne)

Firma Jura przez lata dopracowywała swoje ekspresy automatyczne do perfekcji. Obecnie za pomocą ekspresu do kawy Jura możemy zaparzyć prawdopodobnie najlepsze espresso wszechczasów. Ogromną zaletą urządzenia jest przygotowywanie wybranej kawy za pomocą jednego przycisku. Lubisz kawę z mlekiem? Ekspres Jura idealnie nadaje się do parzenia aromatycznej kawy z delikatną mleczną pianką. Specjalnie zaprojektowane dysze automatycznie przełączają się tryb spieniania mleka bez naszej ingerencji. Co to oznacza? Że za pomocą jednego przycisku możemy w pełni przygotować pyszne latte. Najczęściej spotkane modele ekspresów Jura należą do serii Jura Impressa, ENA, ENA Micro oraz w podziale na linie A, C, E, F, J, Z, X, WE oraz GIGA. Jaki ekspres do kawy Jura kupić? Sprawdź poniższy ranking najczęściej kupowanych ekspresów ciśnieniowych Jura.

Automaty do kawy Jura – Ekspresy o wysokiej wydajności

Marka Jura specjalizuje się również w wysokiej jakości profesjonalnych automatach do kawy, idealnie sprawdzających się nie tylko w domu, ale także w biurach, kawiarniach czy restauracjach. Wysoka wydajność automatów do kawy Jura pozwala na przygotowywanie dwóch kaw jednocześnie zachowując wysoką wydajność pracy. Kolejnym atutem wysokowydajnościowych ekspresów do kawy Jura jest duży zbiornik na wodę, nie wymagający częstego uzupełniania. Pojemność zbiornika sięga nawet 5l. Urządzenia z serii GIGA oferują aż 29 różnych kaw dostępnych po naciśnięciu jednego przycisku. Każdą z kaw dodatkowo można ręcznie modyfikować zmieniając poszczególne ustawienia ekspresu. Dodatkową przewagę nad tradycyjnymi ekspresami do kawy daje również system dwóch wbudowanych młynków do kawy o wysokiej wydajności. Który ekspres profesjonalny Jura jest najlepszy? Sprawdź ranking najczęściej wybieranych modeli.

Ranking ekspresów do kawy Jura

Do grona najpopularniejszych ekspresów Jura Impressa należą modele A9, C65, Z9, XS9, A5, XJ9, J95, J85, XJ5, F8, J9, C5, XS95, E60, E6, E8, E80, WE6, A1, F9, J85, WE8. Każdy z wymienionych ekspresów ciśnieniowych i automatów do kawy cieszy się dobrymi opiniami wśród konsumentów. Jeżeli nie wiesz jaki ekspres Jura kupić, sprawdź powyższe rankingi ekspresów ciśnieniowych i automatów do kawy producenta Jura. W zestawieniach znajdziesz również aktualną cenę każdego urządzenia i opinie.

Przydało się? Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *