Który ekspres do kawy DeLonghi wybrać?

Ekspres do kawy DeLonghi – opinie i cena

De’Longhi to renomowana marka luksusowych ekspresów ciśnieniowych, automatycznych i kolbowych. Co wyróżnia markę DeLonghi na tle innych producentów?

  • Ciśnienie podczas parzenia kawy – Ekspresy do kawy DeLonghi podczas parzenia kawy wykorzystują optymalne ciśnienie, dzięki czemu każda filiżanka zaparzonej kawy jest pełna aromatu. Dodatkowo ekspresy DeLonghi parzą idealne espresso o intensywnym aromacie.
  • Temperatura parzenia kawy – Podczas parzenia kawy bardzo ważna jest temperatura wody. W ekspresach automatycznych DeLonghi wykorzystuje się system grzewczy Termoblok, który odpowiada za dobranie odpowiedniej temperatury do wybranego typu kawy.
  • Stopień zmielenia kawy – Ekspresy do kawy DeLonghi wyposażone są w żarnowe młynki do kawy umożliwiające mielenie ziaren na 13 poziomach. Duży zakres mielenia ziaren pozwala na idealne przygotowanie zarówno mocnego espresso jak i lekkiej mlecznej kawy.
  • Bezprzewodowy system zaparzający – Innowacyjny system bezprzewodowego zaparzania kawy opatentowany przez DeLonghi sprawia, że każda przygotowana filiżanka kawy jest pełna aromatu.
  • Demontowany blok zaparzający – Łatwość czyszczenia ekspresy jest bardzo ważna, dlatego w ekspresach DeLonghi zastosowano wyjmowany blok zaparzający. Moduł po zdemontowaniu można bez problemu umyć po bieżącą wodą.
  • Wysoka funkcjonalność i wygoda użytkowania – Za pomocą ekspresu DeLonghi przygotujemy swoją ulubioną kawę za pomocą jednego przycisku. Dodatkowo ekspresy wyposażone są w funkcję parzenia kawy z wcześniej zmielonych ziaren.
  • Personalizacja ustawień ekspresu – Każdy z ekspresów automatycznych DeLonghi posiada funkcje umożliwiające personalizację ustawień. Do indywidualnych potrzeb możemy dopasować smak, temperaturę parzenia i objętość zaparzonej kawy. Ekspresy automatyczne DeLonghi wyciągną pełnię aromatu z każdego typu ziaren.
  • Łatwe czyszczenie i konserwacja – Ekspresy automatyczne DeLonghi wyposażone są w funkcję automatycznego czyszczenia i odkamieniania. Dzięki temu na długi czas zachowamy czystość i higienę urządzenia, a każda zaparzona filiżanka kawy będzie pełna aromatu.

Ekspresy ciśnieniowe DeLonghi

DeLonghi posiada w swojej ofercie profesjonalne ekspresy ciśnieniowe za pomocą których przygotujemy pyszną i aromatyczną kawę za każdym razem, gdy najdzie nas na to ochota. Ekspresy ciśnieniowe DeLonghi idealnie sprawdzą się zarówno w domowych warunkach jak i biurze, kawiarni czy restauracji. Wbudowany młynek wydobędzie pełnię aromatu z każdego rodzaju mielonych ziaren, a wbudowany spieniacz idealnie spieni mleko do kaw mlecznych. Przed zakupem ekspresu ciśnieniowego DeLonghi  należy zapoznać się z parametrami technicznymi każdego urządzenia. Jaki ekspres ciśnieniowy DeLonghi wybrać? Sprawdź ranking najczęściej wybieranych modeli.

Ranking ekspresów do kawy DeLonghi

Do grona najpopularniejszych ekspresów DeLonghi możemy zaliczyć: PrimaDonna Elite, PrimaDonna Exclusive, PrimaDonna DeLuxe, Eletta Cappuccino, Eletta Plus, Autentica, Dinamica, ECAM, Magnifica, Distinta, Dedica, Scultura, ECO, ECOV, ECP, EC, Lattissima, Nespresso, Gran Maestria, Citiz&Milk, Pixie, Essenza, Inissia. Każdy z wymienionych ekspresów ciśnieniowych i kolbowych cieszy się dobrymi opiniami wśród konsumentów. Jeżeli nie wiesz jaki ekspres DeLonghi kupić, sprawdź powyższe rankingi ekspresów ciśnieniowych i kolbowych tego producenta. W zestawieniach znajdziesz również aktualną cenę każdego urządzenia i opinie.

Przydało się? Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *