Który ekspres do kawy DeLonghi wybrać?

Który ekspres do kawy DeLonghi wybrać?
3.8 (76.67%) 12 głos[ów]

Ekspres do kawy DeLonghi – opinie i cena

De’Longhi to renomowana marka luksusowych ekspresów ciśnieniowych, automatycznych i kolbowych. Co wyróżnia markę DeLonghi na tle innych producentów?

 • Ciśnienie podczas parzenia kawy – Ekspresy do kawy DeLonghi podczas parzenia kawy wykorzystują optymalne ciśnienie, dzięki czemu każda filiżanka zaparzonej kawy jest pełna aromatu. Dodatkowo ekspresy DeLonghi parzą idealne espresso o intensywnym aromacie.
 • Temperatura parzenia kawy – Podczas parzenia kawy bardzo ważna jest temperatura wody. W ekspresach automatycznych DeLonghi wykorzystuje się system grzewczy Termoblok, który odpowiada za dobranie odpowiedniej temperatury do wybranego typu kawy.
 • Stopień zmielenia kawy – Ekspresy do kawy DeLonghi wyposażone są w żarnowe młynki do kawy umożliwiające mielenie ziaren na 13 poziomach. Duży zakres mielenia ziaren pozwala na idealne przygotowanie zarówno mocnego espresso jak i lekkiej mlecznej kawy.
 • Bezprzewodowy system zaparzający – Innowacyjny system bezprzewodowego zaparzania kawy opatentowany przez DeLonghi sprawia, że każda przygotowana filiżanka kawy jest pełna aromatu.
 • Demontowany blok zaparzający – Łatwość czyszczenia ekspresy jest bardzo ważna, dlatego w ekspresach DeLonghi zastosowano wyjmowany blok zaparzający. Moduł po zdemontowaniu można bez problemu umyć po bieżącą wodą.
 • Wysoka funkcjonalność i wygoda użytkowania – Za pomocą ekspresu DeLonghi przygotujemy swoją ulubioną kawę za pomocą jednego przycisku. Dodatkowo ekspresy wyposażone są w funkcję parzenia kawy z wcześniej zmielonych ziaren.
 • Personalizacja ustawień ekspresu – Każdy z ekspresów automatycznych DeLonghi posiada funkcje umożliwiające personalizację ustawień. Do indywidualnych potrzeb możemy dopasować smak, temperaturę parzenia i objętość zaparzonej kawy. Ekspresy automatyczne DeLonghi wyciągną pełnię aromatu z każdego typu ziaren.
 • Łatwe czyszczenie i konserwacja – Ekspresy automatyczne DeLonghi wyposażone są w funkcję automatycznego czyszczenia i odkamieniania. Dzięki temu na długi czas zachowamy czystość i higienę urządzenia, a każda zaparzona filiżanka kawy będzie pełna aromatu.

Ekspresy ciśnieniowe DeLonghi

DeLonghi posiada w swojej ofercie profesjonalne ekspresy ciśnieniowe za pomocą których przygotujemy pyszną i aromatyczną kawę za każdym razem, gdy najdzie nas na to ochota. Ekspresy ciśnieniowe DeLonghi idealnie sprawdzą się zarówno w domowych warunkach jak i biurze, kawiarni czy restauracji. Wbudowany młynek wydobędzie pełnię aromatu z każdego rodzaju mielonych ziaren, a wbudowany spieniacz idealnie spieni mleko do kaw mlecznych. Przed zakupem ekspresu ciśnieniowego DeLonghi  należy zapoznać się z parametrami technicznymi każdego urządzenia. Jaki ekspres ciśnieniowy DeLonghi wybrać? Sprawdź ranking najczęściej wybieranych modeli.

Ekspresy kolbowe DeLonghi

Ekspresy kolbowe DeLonghi (wysokociśnieniowe) najczęściej wykorzystywane są w restauracjach i kawiarniach, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, aby kupić taki ekspres również do domu. Ekspresy kolbowe charakteryzują się wysoką wydajnością oraz nietuzinkowym designem, który wpadnie w oko nie jednemu smakoszowi kawy. Za pomocą ekspresu wysokociśnieniowego DeLonghi przygotujemy idealne espresso o głębokim aromacie. Przed zakupem ekspresu kolbowego należy zapoznać się z parametrami technicznymi każdego urządzenia. Jaki ekspres kolbowy DeLonghi wybrać? Sprawdź ranking najczęściej wybieranych modeli.

Ranking Produkty Producent Cena
1 DeLonghi EC251 DeLonghi Sprawdź cenę
2 DeLonghi EC153 DeLonghi Sprawdź cenę
3 DeLonghi EC151 DeLonghi Sprawdź cenę
4 DeLonghi EC221 DeLonghi Sprawdź cenę
5 DeLonghi ECI341 DeLonghi Sprawdź cenę

Podsumowanie – Jaki ekspres do kawy DeLonghi kupić? Ranking 2019 / 2020

Do grona najpopularniejszych ekspresów DeLonghi możemy zaliczyć: PrimaDonna Elite, PrimaDonna Exclusive, PrimaDonna DeLuxe, Eletta Cappuccino, Eletta Plus, Autentica, Dinamica, ECAM, Magnifica, Distinta, Dedica, Scultura, ECO, ECOV, ECP, EC, Lattissima, Nespresso, Gran Maestria, Citiz&Milk, Pixie, Essenza, Inissia. Każdy z wymienionych ekspresów ciśnieniowych i kolbowych cieszy się dobrymi opiniami wśród konsumentów. Jeżeli nie wiesz jaki ekspres DeLonghi kupić, sprawdź powyższe rankingi ekspresów ciśnieniowych i kolbowych tego producenta. W zestawieniach znajdziesz również aktualną cenę każdego urządzenia i opinie.

3 opinii o “Który ekspres do kawy DeLonghi wybrać?

 • 11 kwietnia 2017 at 07:52
  Permalink

  Jeśli ekspres do kawy to tylko DeLonghi. Marka nigdy mnie nie zawiodła a sprzęt sprawuje się wyśmienicie. Potwierdzają to również opinie test i ranking. Co najlepsze cena również nie jest wygórowana jak za sprzęt takiej jakości.

  Reply
 • 16 maja 2017 at 09:55
  Permalink

  dziwie się że w waszym rankingu nie ma delonghi magnifica mam go już z 2 lata i jestem w niego bardzo zadowolona, mam bardzo pozytywne opinie o tym ekspresie, szkoda ze cena taka wysoka ;(

  Reply
 • 31 lipca 2018 at 21:33
  Permalink

  A ja mam model DeLonghi ECAM2211.0, choć długo nie mogłam odzwyczaić się od ekspresów kapsułkowych… Ale teraz nie wyobrażam sobie mieć jakikolwiek inny ekspres! Bajka.

  Reply

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *