Który ekspres do kawy Philips wybrać?

Ekspres do kawy Philips – przelewowy czy ciśnieniowy?

Firma Philips słynie z wysokiej jakości urządzeń elektrycznych dla domu, w tym doskonałych ekspresów ciśnieniowych, przelewowych, kapsułkowych i kolbowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w dziedzinie kawy, firma Philips dopracowała swoje ekspresy do perfekcji. Każdy ekspres marki Philips wyposażony jest w specjalny system parzenia kawy, pozwalający wyciągnąć głębię smaku i aromatu z każdej porcji ziarna. Obecnie w sklepach możemy znaleźć wiele typów ekspresów tej marki. Który ekspres do kawy Philips kupić? Który model najczęściej wybierają konsumenci?  

Ekspresy automatyczne Philips (ekspresy ciśnieniowe Philips)

W pełni automatyczne ekspresy do kawy firmy Philips wyposażone są w szereg przydatnych funkcji ułatwiających ich użytkowanie oraz rozszerzających możliwości danego ekspresu. Jedną z najważniejszych jest opcja ubijania mleka, dzięki czemu możemy wybrać jeden z trzech trybów przygotowania pysznego cappuccino lub latte macchiato. Mleczną piankę możemy ubić za pomocą specjalnego spieniacza zanurzanego w mleku lub użyć automatycznego spieniacza do mleka pobierającego mleko bezpośrednio z kartonu. Trzecią opcją jest ubicie mleka za pomocą wbudowanego pojemnika na mleko.  Ekspresy ciśnieniowe automatyczne Philips wyposażone są w ceramiczne młynki zapewniające najwyższą jakość mielenia kawy, a każdy z nich można ustawić na jeden z pięciu poziomów mielenia ziarna. Dodatkowo ekspresy Philips są niezwykle łatwe w czyszczeniu. Jaki ekspres automatyczny Philips kupić? Sprawdź poniższy ranking najczęściej kupowanych modeli.

Ekspresy przelewowe Philips (ekspresy z filtrem Philips)

Philips w swojej ofercie posiada bogatą gamę ekspresów przelewowych, czyli urządzeń do parzenia kawy z wykorzystaniem filtra. Jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich miłośników filtrowanej aromatycznej kawy. Ekspresy przelewowe Philips wyposażone są w szereg przydanych funkcji pozwalających m.in. regulować intensywność parzonej kawy. Specjalne programowalne pokrętło w ekspresie przelewowym pozwala kontrolować strumień wody przepływający przez zmieloną kawę, co bezpośrednio wpływa na moc naparu. Specjalne otwory wentylacyjne w ekspresach przelewowych Philips uwalniają aromat parzonej kawy w powietrzu, dzięki czemu już podczas parzenia kawy możemy cieszy się jej niesamowitym zapachem. Po zaparzeniu kawa trafia do specjalnie zaprojekowanego dzbanka wyposażonego w specjalną funkcję zapobiegającą ulatnianiu się aromatu kawy. Który ekspres przelewowy Philips wybrać? Sprawdź poniższy ranking najczęściej kupowanych modeli.

Opinie i ranking ekspresów do kawy Philips

Do grona najpopularniejszych ekspresów ciśnieniowych Philips możemy zaliczyć następujące modele: seria 2000, seria 3000, seria 3100 i seria 4000. Do ekspresów przelewowych Philips możemy zaliczyć: Daily, Intense, Viva Collection, Grind&Brew i Mini Daily. Każdy z wymienionych ekspresów ciśnieniowych i przelewowych cieszy się dobrymi opiniami wśród konsumentów. Jeżeli nie wiesz jaki ekspres Philips kupić, sprawdź powyższe rankingi ekspresów ciśnieniowych i przelewowych tego producenta. W zestawieniach znajdziesz również aktualną cenę każdego urządzenia i opinie.

Przydało się? Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *