Który ekspres do kawy Philips wybrać?

Który ekspres do kawy Philips wybrać?
4.5 (90%) 6 głos[ów]

Ekspres do kawy Philips – przelewowy czy ciśnieniowy?

Firma Philips słynie z wysokiej jakości urządzeń elektrycznych dla domu, w tym doskonałych ekspresów ciśnieniowych, przelewowych, kapsułkowych i kolbowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w dziedzinie kawy, firma Philips dopracowała swoje ekspresy do perfekcji. Każdy ekspres marki Philips wyposażony jest w specjalny system parzenia kawy, pozwalający wyciągnąć głębię smaku i aromatu z każdej porcji ziarna. Obecnie w sklepach możemy znaleźć wiele typów ekspresów tej marki. Który ekspres do kawy Philips kupić? Który model najczęściej wybierają konsumenci?  

Ekspresy automatyczne Philips (ekspresy ciśnieniowe Philips)

W pełni automatyczne ekspresy do kawy firmy Philips wyposażone są w szereg przydatnych funkcji ułatwiających ich użytkowanie oraz rozszerzających możliwości danego ekspresu. Jedną z najważniejszych jest opcja ubijania mleka, dzięki czemu możemy wybrać jeden z trzech trybów przygotowania pysznego cappuccino lub latte macchiato. Mleczną piankę możemy ubić za pomocą specjalnego spieniacza zanurzanego w mleku lub użyć automatycznego spieniacza do mleka pobierającego mleko bezpośrednio z kartonu. Trzecią opcją jest ubicie mleka za pomocą wbudowanego pojemnika na mleko.  Ekspresy ciśnieniowe automatyczne Philips wyposażone są w ceramiczne młynki zapewniające najwyższą jakość mielenia kawy, a każdy z nich można ustawić na jeden z pięciu poziomów mielenia ziarna. Dodatkowo ekspresy Philips są niezwykle łatwe w czyszczeniu. Jaki ekspres automatyczny Philips kupić? Sprawdź poniższy ranking najczęściej kupowanych modeli.

Ranking Produkty Producent Cena
1Philips HD 7459 Philips Sprawdź cenę
2Philips HD 8827 Philips Sprawdź cenę
3Philips EP 2231 Philips Sprawdź cenę

Ekspresy przelewowe Philips (ekspresy z filtrem Philips)

Philips w swojej ofercie posiada bogatą gamę ekspresów przelewowych, czyli urządzeń do parzenia kawy z wykorzystaniem filtra. Jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich miłośników filtrowanej aromatycznej kawy. Ekspresy przelewowe Philips wyposażone są w szereg przydanych funkcji pozwalających m.in. regulować intensywność parzonej kawy. Specjalne programowalne pokrętło w ekspresie przelewowym pozwala kontrolować strumień wody przepływający przez zmieloną kawę, co bezpośrednio wpływa na moc naparu. Specjalne otwory wentylacyjne w ekspresach przelewowych Philips uwalniają aromat parzonej kawy w powietrzu, dzięki czemu już podczas parzenia kawy możemy cieszy się jej niesamowitym zapachem. Po zaparzeniu kawa trafia do specjalnie zaprojekowanego dzbanka wyposażonego w specjalną funkcję zapobiegającą ulatnianiu się aromatu kawy. Który ekspres przelewowy Philips wybrać? Sprawdź poniższy ranking najczęściej kupowanych modeli.

Podsumowanie – Jaki ekspres Philips kupić? Ranking 2019 / 2020

Do grona najpopularniejszych ekspresów ciśnieniowych Philips możemy zaliczyć następujące modele: seria 2000, seria 3000, seria 3100 i seria 4000. Do ekspresów przelewowych Philips możemy zaliczyć: Daily, Intense, Viva Collection, Grind&Brew i Mini Daily. Każdy z wymienionych ekspresów ciśnieniowych i przelewowych cieszy się dobrymi opiniami wśród konsumentów. Jeżeli nie wiesz jaki ekspres Philips kupić, sprawdź powyższe rankingi ekspresów ciśnieniowych i przelewowych tego producenta. W zestawieniach znajdziesz również aktualną cenę każdego urządzenia i opinie.

3 opinii o “Który ekspres do kawy Philips wybrać?

 • 19 kwietnia 2017 at 11:05
  Permalink

  Zarówno ciśnieniowe jak i przelewowe ekspresy do kawy Philips to dobry sprzęt. Co najlepsze cena nie jest wysoka a opinie potwierdzaja ich jakość.

  Reply
 • 8 grudnia 2017 at 14:25
  Permalink

  Mam ekspres Philips i sprawuje się naprawdę dobrze! Dużą zaletą jest, że tak długo utrzymuje ciepło.

  Reply
 • 4 stycznia 2018 at 14:10
  Permalink

  Ja sam może nie mam dużego doświadczenia, ale jeśli ktoś mnie zapyta jaki ekspres bym mu polecił, to bez zastanowienia powiem – ciśnieniowy! To fakt, że jest znacznie droższy niż przelewowy, ale otrzymujesz tym samym zupełnie inny napój. Dodatkowo nie zaprzeczam, że jestem wielkim zwolennikiem marki Krupsa, ale nie bez powodu. w ciągu kilkunastu lat miałem dwa różne ekspresy. Wcześniej wymieniony służy mi już kilka dobrych lat, bez praktycznie żadnych awarii, czyli również dodatkowych kosztów. Kawa jest nadal tak samo dobra jak przy pierwszych tygodniach jego użytkowania. Serdecznie polecam każdemu kto ceni sobie solidne wykonanie

  Reply

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *