Który ekspres do kawy Nivona wybrać?

Ekspres do kawy Nivona – opinie i cena

Ekspresy ciśnieniowe Nivona to zupełnie nowa generacja ekspresów do kawy. Każde z urządzeń to wysoko zaawansowany  ekspres ciśnieniowy, który w pełni automatycznie przygotuje dla Ciebie ulubioną kawę. Uwielbiasz smak kawy o poranku? Ekspres ciśnieniowy Nivona przygotuje ją dla Ciebie za pomocą jednego naciśnięcia przycisku. Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii ekspresy ciśnieniowe Nivona przygotują nie tylko pyszną tradycyjną kawę, ale także mocne espresso. Oprócz zaawansowanych funkcji ekspresy Nivona z serii 6, 7, 8 i 10 idealnie wpasują się w design każdej kuchni, dzięki stylowemu wykończeniu obudowy. Który ekspres ciśnieniowy Nivona kupić? Sprawdź poniższy ranking najczęściej kupowanych modeli.

Ekspresy ciśnieniowe Nivona (ekspresy automatyczne)

Dzięki w pełni automatycznemu ekspresowi każdą kawę przygotujesz bez wysiłku, wystarczy bowiem naciśniecie jednego przycisku. Dzięki najnowszym technologiom przygotowanie kawy może być jeszcze prostsze! Dzięki wbudowanemu interfejsowi Bluetooth swoją ulubioną kawę przygotujemy za pomocą smartfona. To nie jedyna zaleta ekspresów Nivona. Kolejnym udogodnieniem jest wbudowany kolorowy wyświetlacz TFT, na którym wyświetlane są zarówno opcje jak i dostępne rodzaje kaw. W zależności od wybranego modelu ekspresu przygotujemy nawet do 18 różnych napojów, a w tym espresso, cappuccino, a nawet late macchiato. Wbudowany młynek w ekspresie zadba o najwyższą jakość mielenia ziaren. Dzięki dużej wydajności ekspresy te idealnie nadadzą się zarówno do domu jak i biura. Nivona oferuje kilka rodzajów ekspresów ciśnieniowych. Który wybrać? Sprawdź poniższy ranking.

Ekspresy do kawy Nivona Ranking

Do grona najpopularniejszych ekspresów ciśnieniowych Nivona z serii CafeRomantica możemy zaliczyć NICR 1030, NICR 858, NICR 848, NICR 839, NICR 838, NICR 788 ,NICR 778, NICR 768, NICR 758, NICR 656, NICR 646. Każdy z wymienionych ekspresów ciśnieniowych automatycznych cieszy się dobrymi opiniami wśród konsumentów. Jeżeli nie wiesz jaki ekspres Niovna kupić, sprawdź powyższy ranking ekspresów ciśnieniowych tego producenta. W zestawieniach znajdziesz również aktualną cenę każdego urządzenia i opinie.

Przydało się? Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *